Online kalkulace Video

Dens technika | Brno

Dental premium | Vyškov

DENS TECHNIKA | BRNO
Pro zubní lékaře

Zajímá Vás zvýšení kvality výsledných protetických prací na pacientech ve Vaší ordinaci? Vyzkoušejte digitální estetickou zubní laboratoř Dens Technika s.r.o., Brno, která je pilotním pracovištěm Live Lab AmannGirrbach a je vedena lektory v digitálních systémech prezentujících u nás i v zahraničí práci na těchto CADCAMových systémech. 

Tato laboratoř je digitálně napojena na společnou databázi digitálních laboratoří Dental Premium s.r.o. , Vyškov a MS Dent s.r.o., Zlín, které jsou taktéž pilotními pracovištěmi Live Lab a jsou tak zapojeny do digitální sítě zajišťující odborné vyhotovení specializovaným technikem pro danou práci

Situace v ústech je buď příjmána v podobě otevřených souborů z ordinačních skenerů nebo z otisků vyhotoveny modely pro skenování (systém Giroform), skenovány na skeneru Map300 a vyhotoveny dle dané indikace na laboratorním frézovacím přístroji Motion nebo ve frézovacím centru.

Výhodou oproti starým licím metodám, které svými technologickými postupy nedovolují zaručit stálou přesnost protetiky, zaručují zapojení mezičelistních vztahů, předpreparačních situací a reálných poloh temporomandibulárních kloubů zaznamenaných obličejovým obloukem, který je součástí laboratoře.

Při komplikovaných případech lze pracovat s funkčními provisorii, které přesně kopírují budoucí tvary fixní náhrady, zároveň i naprosto stejný dosed budoucí práce. Konsultace po vyžádání může probíhat na digitální úrovni přes email, Skype nebo ICQ.


Laboratoř taktéž pracuje s implantologickými systémy. Populární jsou individuální abutmenty, formujícími gingivální část v barvě pacientovi protetiky nebo šroubovatelné práce umožňující lehkou defixaci protetiky od implantátů.

Velkým benefitem je široká variabilita zpracovatelných materiálů:


PLASTY
METALOKERAMIKA
ZOLID
ZIRKON
SKLOKERAMIKAANATOMICKY
FRÉZOVANÉ
VESTIBULÁRNĚ
FAZETOVANÁ
METALOKERAMIKOU
INDIVIDUÁLNĚ
ÚHLOVANÝ
ABUTMENT
ABUTMENT
A
CELOKERAMIKA
ŠROUBOVANÁ
CELOKERAMIKA

*více informací naleznete v sekci SPOLUPRÁCE

 

© 2012 - 2019 DENS TECHNIKA s.r.o. | websites.cz