Online kalkulace Video

Dens technika | Brno

Dental premium | Vyškov

DENTAL PREMIUM | VYŠKOV
Pro pacienty

Možná i právě Váš zubní lékař spolupracuje s naší digitální estetickou zubní laboratoří. Výhodou oproti starým licím technikám zhotovení protetiky, kde dochází k nepřesnostem způsobeným technologickými postupy nebo lidským faktorem v oblasti přesnosti práce je digitální zhotovení přesné a dokáže si dokonce pamatovat pacientovu situaci v ústech i do budoucna viz sekce GALERIE

Spolupráce přináší řadu výhod a to zejména, digitální přesnost pro každého klienta, použití morfologických tvarů pacienta (pokud je v digitální databázi) nebo pokud lékař zaznamená situaci před zahájením rekonstrukce, zapojení žvýkacích pohybů zaznamenaných na pacientovi obličejovým obloukem (varianta Premium Aesthetic **).

Zhotovení probíhá na digitálních systémech po pořízení fotografií situace v ústech pacienta nebo dle zhotovených dentálních otisků.
Po té je pacient pozván do laboratoře. Standardní* postup zahrnuje přenos situace v ústech pacienta do digitálního systému optickým skenerem Map300, umožňující reálné žvýkací pohyby.

Žvýkací pohyby jsou však zaznamenány obličejovým obloukem při estetických řešeních nebo prací požadujících speciální zásah do tvarů budoucí rekonstrukce formou Premium Aesthetic**
 Součástí je vyhotovení dle vložených informací provisorních zubů ve stejném tvaru jako výsledná protetika. Pacient si tak může po vyžádání schválit anatomický tvar jak přes email v digitální podobě, nebo po vyhotovení provisoria a zapojení do finálního zhotovení fixních protetických zubů.

Přesnost optických skenovacích přístrojů dnes dosahuje <20µm a při výstupní kvalitě dosahuje až 1 µm. Výstupní protetiku je možné vyhotovit z různých materiálů: CoCr, Titan pro celokovovou protetiku, metalokeramika na titanové nebo chromkobaltové konstrukce, celokeramika na zirkonových konstrukcích, sklokeramika nebo nejmodernější presová disilikátová sklokeramika.

Záruka na vyhotovenou protetiku je dle zvoleného materiálu až 5 let© 2012 - 2019 DENS TECHNIKA s.r.o. | websites.cz